• Örnek Mh. Ahter Sk. No: 3/A 06110 Dışkapı Altındağ/ANKARA
  • 0 (312) 318 8802 Pbx
  • [javascript protected email address]

Hakkımızda

 Habil Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından hizmet verilen başlıca konular;

 Santral Sistemlerinin Danışmanlığı, Kurulumu ve Bakımı.  CTI Uygulamaları (Bilgisayar ve Telefon setinizin birlikte çalıştırılması) Contact Center ve Call Center uygulamaları Mobil Ofis Uygulamalarının IVR (Müşterilerinizin telefon tuşlarını kullanarak bilgilere ulaşması) VolP WAN LAN Wireless LAN ADSL Video Konferans Altyapı kablolama İnternet erişimi hizmetleri Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri(UMTH) Outsourcing ve Bakım Anlaşmaları

1996 yılından itibaren Siemens haberleşme sistemleri üzerine çalışma hayatına atılan ve Siemens in şef sekreter sistemlerinden günümüz teknolojisinde geliştirmiş olduğu tüm haberleşme sistemlerine hakim olma yeteneğine ve becerisine sahip kadromuz Siemens,Karel ve daha bir çok markanın haberleşme sistemleri ile müşterine hizmet sunmaktadır.

Firmamız Siemens Enterprice Communication Partneri olarak gelecektede müşterilerine hizmet sunmaya devam edecektir.

Firmamız Dürüstlük,Çalışkanlık ve Paylaşımcı olmayı kendilerine yaşam biçimi olarak benimsemiş Ersin ARSLAN kuruluşudur.

''Robert Bosch'un deyimiyle insanların güvenini kaybedeceğime para kaybetmeyi tercih ederim..''

sözünü ilke olarak benimsemiş ve müşterilerine bu güveni vermeyi kural olarak koymuş müşteri güvenine layik olabilmek için çalışan personelinden satış ve servisliğini yaptığı ürünlerinde o derece güvenilir olmasına dikkat etmekteyiz.

Biz bizler gibi olabilecek çalışanlarla Habil Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. ve Tic.Ltd.Şti. ni daha ileriye götürmeyi ülkemize teknolojinin getirdikleri ile bizden sonraki nesillere istihdam alanları yaratarak ülkemizin gelişmesinde faydalı olmayı , faydalı bireyler yetiştirmeyi hedef olarak benimsedik. ve biz habil ailesi olarak hep beraber şunu söylüyoruz...

''Bölüşürsek tok oluruz,Bölünürsek yok oluruz...''  

                                                                                                                                                                                                           Ersin ARSLAN

                                                                                                                                                                                                            Genel Müdür

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0